Promocja krótkofalarstwa w Bydgoszczy
Dodane przez sp2jmr dnia 2017-05-19 / 11:03
EXPLOSEUM - promocja krótkofalarstwa  explo

Wysiłkiem członków Bydgoskiego Oddziału PZK (OT04) na terenie DAG Fabrik Bromberg odbędzie się promocja krótkofalarstwa. Jest adresowana do mieszkańców Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz wszystkich zainteresowanych naszym hobby. Podczas wydarzenia pracować będzie okolicznościowa stacja HF0DAG, która promuje Exploseum w Bydgoszczy i przeprowadzane przez nie Explo Niedziele.

Pod nazwą "Explo Niedziela" kryje się cykl spotkań popularno-naukowych organizowanych na terenie byłej fabryki dynamitu DAG Fabrik Bromberg. Najbliższe spotkanie odbędzie się 28 maja 2017r. i organizowane jest przy współpracy z krótkofalowcami z Bydgoszczy, a dotyczyć będzie wszystkich dziedzin krótkofalarstwa. Prezentowany będzie sprzęt krótkofalarski służący do łączności SSB, CW, DIGI, FM. Każdy uczestnik będzie miał szansę dowiedzieć się wszystkiego o naszym hobby.
Jako, że chcemy zaprezentować krótkofalarstwo jak najlepiej i najefektywniej, prosimy o czynny udział Kolegów krótkofalowców z SP i z po za SP poprzez nawiązywanie łączności z naszą stacją w dniu 28 maja 2017r.
Do zobaczenia w EXPLOSEUM i do usłyszenia ze stacji HF0DAG.

Krzysiek SQ2JK

exploseum2017