PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3573 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 24
Użytkowników online: 0
RSS

Nabór na obóz YOTA 2015
Opcje newsa
YOTANabór na obóz YOTA 2015

Od Silvio IZ5DIY - koordynatora ARI ds. młodzieży (Włoski Związek Krótkofalowców, ARI - Associazione Radioamatori Italiani), otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w kolejnej edycji letniego międzynarodowego obozu młodych krótkofalowców YOTA 2015 (Youngsters on the Air). Obóz odbędzie się we Włoszech, w terminie od 18 do 25 lipca 2015 r. Organizatorem jest ARI, przy koordynacji i wsparciu finansowym ze strony IARU. Jak co roku, celem imprezy jest szkolenie, integracja i wymiana doświadczeń wśród młodych pasjonatów krótkofalarstwa, reprezentujących poszczególne stowarzyszenia krótkofalarskie zrzeszone w IARU. W programie obozu znajdują się liczne warsztaty, zajęcia integracyjne, prezentacje tematyczne, współzawodnictwa, ARDF, praca na radiostacji, zwiedzanie stacji "contestowych", łączność kryzysowa i inne. W tym roku tylko troje młodych krótkofalowców, z opiekunem, może reprezentować PZK na obozie YOTA 2015. Takie limity wprowadził organizator, ale za to na obóz przyjadą równie małe drużyny aż 21 krajów: Belgia, UK, Polska, Czechy, Tunezja, Chorwacja, Hiszpania, Holandia, Szwecja, Austria, Serbia, Estonia, Słowacja, Węgry, Finlandia, Czarnogóra, Bośnia-Hercegowina, Oman, Irlandia, Bułgaria, Włochy.

Młodych aktywnych krótkofalowców (wiek: 15-25 lat) zainteresowanych udziałem w obozie, proszę o nadsyłanie pisemnych zgłoszeń. Zgłoszenia powinny zawierać krótki opis zainteresowań, dotychczasowej aktywności i osiągnięć krótkofalarskich. Od kandydatów wymaga się znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji podczas zajęć i uczestnictwa w wielonarodowych panelach dyskusyjnych. Kwalifikacji kandydatów, na podstawie analizy zgłoszeń, dokona komisja pod przewodnictwem Prezesa PZK. Odpłatność za udział w obozie wynosi 50 Euro od osoby. Pozostałe koszty (zakwaterowanie, wyżywienie, podróż, zajęcia, ubezpieczenie) pokrywa organizator z funduszy IARU, ARI, od sponsorów, a dla polskiej drużyny również PZK.

Zgłoszenia proszę nadsyłać do 22 lutego 2015 r. na adres: sp3slu@pzk.org.pl.

Uwaga. Pierwszeństwo zakwalifikowania mają osoby, które dotychczas nie były na żadnym z obozów YOTA.

Jerzy SP3SLU z-ca Prezesa PZK ds. młodzieży i szkolenia.

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

67,543,442 Unikalnych wizyt